כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

נס ציונה: כתב אישום בגין ניסיון שידול לרצח

החשודה ניסתה להזמין את רצח הגרוש שלה

פרקליטות המדינה הגישה הבוקר (ד') לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד תושבת נס ציונה (54) בגין ניסיון שידול לרצח, לאחר שניסתה להזמין את רצח הגרוש שלה.

הנאשמת ובעלה התגרשו לאחר 30 שנות נישואים, אך המשיכו להתגורר יחדיו בביתם המשותף. בשלב מסוים החליט הגרוש לעזוב את הבית, דבר שעורר את זעמה של הנאשמת.

בכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד יאנה מנסור-כיואן מפרקליטות מחוז מרכז, מתואר כיצד בעקבות החלטת הגרוש לעזוב, גמלה בליבה ההחלטה להביא למותו. לשם כך נסעה הנאשמת בשתי הזדמנויות לכפר ג'ואריש ברמלה בניסיון לאתר מי שיסכימו לבצע עבורה את הרצח תמורת תשלום. באחת הפעמים החליפה טלפונים עם אדם שהתקשר זמן לאחר מכן וקבע להיפגש עימה בקניון בנס ציונה על מנת לדון בפרטי הרצח. בפגישה מסרה כהן את פרטי הגרוש תמונתו ותיאור רכבו, ואף סיכמה כי תשלם בעבור הרצח סכום של 50,000 שקלים, כל זאת מבלי שהיא מודעת לכך שהאדם היושב מולה הינו מדובב מטעם משטרת ישראל.

בגין האמור, נאשמת בעבירת של שידול לרצח (בכוונה). במקביל לכתב האישום, הוגשה גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדה. כמו כן נעשתה פנייה מטעם הפרקליטות למשרד הבריאות לבחון את התליית רישיונה של הנאשמת כך שלא תוכל להמשיך בעיסוקה כאחות רפואית.

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן


להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן