כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

כרטיס האשראי שלכם בסכנה

נתפס מתקן ההעתקה בפתחי מכונות כספומט ברחבי אזור המרכז

יחידת ההונאה והפשיעה המקוונת במחוז מרכז וחוקרי תחנת כפר סבא עצרו 2 חשודים בגין חשד לשורה של העתקת פרטי כרטיסי אשראי לצורך משיכת כספים שלא כדין. אתמול, עם סיומה של החקירה, הגישה נגדם יחידת התביעות במחוז מרכז כתב אישום בגין עשרה מקרים.

במחוז מרכז התקיימה חקירה משותפת ליחידת ההונאה ותחנת כפר סבא נגד שני חשודים, תושבי כפר יונה ואור עקיבא, בשנות ה 50 לחייהם, בחשד שהצטיידו בציוד שמטרתו לגנוב פרטי כרטיסי אשראי של משתמשים תמימים, על ידי צילום הקלדת הקוד הסודי, שכפול כרטיסי האשראי ושימוש בכרטיסים לצורך משיכת כספים.

החקירה החלה לפני כשבועיים עם מעצרו של החשוד הראשון, תושב כפר יונה, לאחר שפירק מתקן העתקה באזור רעננה. עם התפתחות החקירה עצרו השוטרים את החשוד השני וכן תפסו אמצעים שיש באפשרותם לשמש לביצוע עבירות אלו.

מפרטי החקירה עולה כי בחודשים האחרונים החשודים היו מגיעים בשעות הלילה להתקין את מתקן ההעתקה בפתחי מכונות כספומט ברחבי אזור המרכז ופורקים אותו בליל המחרת. על פי החשד מדובר במאות העתקות ובסך הכל משיכות של למעלה מ 100,000 ₪ מלקוחות שונים.

אתמול, עם סיומה של החקירה, הגישה נגדם יחידת התביעות במחוז מרכז כתב אישום נגד החשוד הראשון בגין עשרה מקרים וכן בקשה למעצרו עד תום ההליכים. נגד החשוד השני הוגש כתב אישום בגין החשד למעורבותו בשלושה מקרים.


קרדיט :דוברות המשטרה

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן