כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

עובד ברשות הדואר לשעבר, תושב בת ים, חשוד שגנב מאות אלפי שקלים מקשיש

כל הפרטים ודרך הפעולה בחדשות go item
צילום ארכיון: דוברות המשטרה

חוקרי מפלג ההונאה עצרו אתמול חשוד, עובד לשעבר ברשות דואר ישראל, בחשד לביצוע עבירות לכאורה של עושק, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, גניבה בידי עובד ממעביד, קשירת קשר לביצוע פשע ועבירות נוספות.

החקירה המתנהלת במשטרת ישראל החלה בעקבות תלונה של אפוטרופוס הקורבן, אודות חשוד שעבד באותה עת כפקיד בדואר ישראל, כאשר הוא מנצל את סמכותו מתוקף תפקידו ופועל באופן שיטתי במספר מועדים, לניצול כלכלי של הקורבן בשנות ה-80 לחייו. החשוד שקשר עצמו לקורבן במשך חודשים במסגרת שירות שהיה מספק לו כעובד דואר, פעל במשך התקופה בתחכום רב והוביל את הקורבן לבצע מכירה של דירה בבעלותו, ולאחר מכן ביצע משיכה של כספים בסכום הנאמד בכחצי מיליון ₪ מחשבונו של הקורבן בבנק הדואר.

עפ"י החשד, היכרות החשוד את הקורבן החלה מתוקף תפקידו של החשוד באותה עת בבנק הדואר, מה שאפשר לו לכאורה לבצע פעולות בנקאיות ללא ידיעתו של הקורבן, ובכך למעשה השתלט על כספו של הקורבן וניצל את סמכותו ותפקידו לטובתו האישית.היום התקיים דיון בבימ"ש השלום בת"א בעיניינו של החשוד ומעצרו הוארך עד לתאריך 15.7.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן