כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

לראשונה: משרד התקשורת משיק מערכת מקוונת נגישה וזמינה לציבור למידע על הכיסוי הסלולרי בכל כתובת בישראל

המערכת מאפשרת לבדוק בלחיצת כפתור על-גבי מפה (אינטראקטיבית) את כמות אתרי הסלולר לפי כתובת, חברה או טכנולוגיה ולהביא לבחירה מושכלת בחברת הסלולר.

לראשונה: משרד התקשורת משיק מערכת מקוונת נגישה וזמינה לציבור למידע על הכיסוי הסלולרי בכל כתובת בישראל.

המערכת, שהושקה באתר משרד התקשורת, מאפשרת לבדוק בלחיצת כפתור על-גבי מפה הִדּוּדִית (אינטראקטיבית) את כמות אתרי הסלולר לפי כתובת, חברה או טכנולוגיה ולהביא לבחירה מושכלת בחברת הסלולר.

כך זה עובד: נכנסים לאזור השקיפות באתר משרד התקשורת, בוחרים כתובת מדויקת או טכנולוגיה סלולרית מועדפת ויכולים לראות לאיזו חברה יותר תשתיות ומה קצב הפרישה בכתובת.

שר התקשורת, ד"ר שלמה קרעי: ״כפי שהצהרתי עם כניסתי לתפקיד, נושא השקיפות לציבור בכל תחומי התקשורת הוא הבסיס והזרז בעיניי לשוק חופשי ותחרותי ולמתן שירות טוב יותר – ״והייתם נקיים מה׳ ומישראל״. האתר החדש הוא תחילתו של מיזם גדול שישקף לאזרחי ישראל את מיקומם ומצבם של תשתיות התקשורת הניידת והנייחת, בד בבד עם הפעולות שלנו לשיפור תשתיות התקשורת ברחבי הארץ כולה.״

מנכ"לית משרד התקשורת, עו"ד עינבל משש: "האתר מנגיש לציבור מידע בנושא הסלולר בצורה ידידותית ושקופה, באופן שכל משתמש ידע מי המפעיל הטוב ביותר עבורו ויוכל לקבל החלטה צרכנית מושכלת לגבי הבחירה במפעיל סלולרי זה או אחר. משרד התקשורת רואה חשיבות רבה בהגברת השקיפות לטובת הציבור באמצעות שיפור הנגשת נתונים ומידע". 

משרד התקשורת חשף רכת הִדּוּדִית (אינטראקטיבית) ראשונה לשקיפות מפת הסלולר בישראל. המערכת שהושקה באתר המשרד, מתבססת על דיווחים עדכניים של חברות הסלולר. המערכת מאפשרת לצרכנים לבדוק איזו טכנולוגיה סלולרית קיימת באזורם ואילו חברות מספקות אותה. בנוסף, ניתן לראות את קצב פריסת התשתיות של החברות באזורים השונים. כך, הצרכנים יוכלו להשוות בין חברות הסלולר ולבחור באופן מושכל את חברת הסלולר שלהם על פי העדפתם.
בכוונת המשרד להנגיש מערכות נוספות בהמשך, ביניהן מערכת לשיקוף מפת הסיבים.


קרדיט:משרד התקשורת

כל הדרכים להתחבר לאתר goitem ולהשאר מעודכנים online 24\7

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן